Kush jemi


 

Don Robert Jakaj

 
Kisha Katolike
32 050 Budisalc - Klinė,
KOSOVĖ
 
 
Tel: + 381 (0) 39 477 121
Email: robertjakaj@gmail.com
Web: www.kishakatolike.org
 

 

Nė bashkėpunim me Rrota, Caritasi Venezian
dhe Qendra Rinore "Atė Lorenc Mazreku" nė Pejė.

  

_______
Kemi ruajtur emėrtimet e Biblės sė pėrkthyer nga Mons. Simon Filipaj,
e cila ėshtė miratuar zyrtarisht nga tė krishterėt e Shqipėrisė (katolikėt, ortodoksėt, Shoqata biblike).

 

Temat